2.5 C
New York
January 27, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Juristja më seksi shqiptare provokon me një pozë të zjarrtë nga………shtr…

E shtrirë në një shtrat vetëm me të brendshme të zeza, Redona nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj të shumtë

Redona Koçi është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo njihet ndryshe edhe si juristja seksi dhe herë pas here i “çmend” fansat e saj me pozat mjaft provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa në profilin e saj në “Instagram” ka postuar një foto që ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

View this post on Instagram

#mexicana 🌹

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on


E shtrirë në një shtrat vetëm me të brendshme të zeza, Redona nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj të shumtë.

Edhe pse ka vetëm pak kohë që modelja e ka publikuar foton në “Instagram”, ajo ka marrë menjëherë mijëra pëlqime si dhe kanë nisur komentet e ndryshme.

View this post on Instagram

Whispers of angels 👼

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Related posts

Reagojnë kryetarët e komunave: Askush s’është konsultuar me ne për masat e reja

dardanianews

Lëvizja Vetëvendosje ka tri opsione, njëra prej tyre bojkotimi i zgjedhjeve!

dardanianews

Ja kush e dominoi debatin e parë në mes të kandidateve për president të SHBa-ve, Trump apo Biden?

dardanianews