7.6 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Magjistari tmerron moderatoren e njohur shqiptare. Shikoni çfarë nxjerr nga goja tij

Artisti magjistarisë Ilir Ferizi ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show.

Bashkë me prezantuesen e njohur shqiptare Dajana Shabani.

Ajo tmerrohet nga magjistari kur në minuten e 43 ai fut një shufër të metalit në gojë shikoni çfarë ndodh.

Related posts

Debati televiziv që i bashkoi për herë të parë Rugovën dhe Thaçin, i udhëhequr nga gazetari, Sylejman Gashi

dardanianews

Publikimi i dokumenteve sekrete ushtarake, reagon ashpër ish-bashkëluftëtari i Sali Çekajt

dardanianews

Urime Dita e Çlirimit Kosovë

dardanianews