21.7 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Featured Sport

Ronaldo kthehet në “Santiago Bernabeu”

Cristiano Ronaldo tashmë gjendet në ‘Santiago Bernabeu’.

Ashtu siç u raportua, Cristiano Ronaldo do ta përcjellë nga afër El Clasicon mes Real Madridi dhe Barcelonës.

Kjo është hera e parë që Ronaldo kthehet në Madrid, në Bernabeu, pas largimit drejt Juventusit në vitin 2018.

Ai tashmë është ulur në vendin e tij të zakonshëm, kur mungonte apo trajnerët kohë pas kohe e linin për të pushuar dhe po pret daljen e skuadrave në fushë.

Related posts

Lajmi i fundit: Mblidhen LDK AAK NISMA, kjo është arsyeja

dardanianews

‘Zhduket’ Koronavirusi në këtë shtet të Botës, nis jeta normale

dardanianews

Reagon Vjosa Osmani, i kundërpërgjigjet Agim Veliut

dardanianews

Leave a Comment