12.6 C
New York
October 26, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Melinda çmendi shqiptarët në Zvicër, kështu iu kërceu para syve

Melinda Ademi e ka publikuar një video duke vallëzuar.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku publikon fotografi të ndryshme e videot nuk mungojnë.

Së fundmi Melinda e ka publikuar një të tillë ku shfaqet duke vallëzuar në mënyrë atraktive duke treguar të pasmet të cilat i ka vënë në fokus të veçantë.

Me këtë veshje ajo ka performuar gjatë një mbrëmjeje muzikore në një klub nate në Luzern të Zvicrës

View this post on Instagram

yummy😋

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Related posts

Doktori i njohur: Ja e vërteta që po na fshihet pas koronavirusit

dardanianews

Driton Selmanaj propozon që qytetarët të mos i paguajnë kreditë në banka për tre muaj

dardanianews

59 vjeçari që vdiq nga COVID19 ishte mësimdhënës dhe aktivist i LDK-së

dardanianews

Leave a Comment