5.9 C
New York
March 4, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Samanta Karavella ‘zjarr’ në fotot e fundit, zbulon pak si shumë me fustanin e hapur

Këngëtarja, Samanta Karavella ka marrë vëmendje në Instagram me imazhet e fundit që ka publikuar.

Artistja, ka zgjedhur t’i postojë me nuanca bardh dhe zi këto fotografi duke u shfaqur joshëse, shkruan

Imazhet e postuara janë nga prapaskenat e videoklipit të publikuar ditë më parë. Samanta, ka treguar pak nga gjoksi dhe këmbët e bukura.

Ndryshe, projekti i saj ‘Pse‘, u prit shumë mirë nga fansat e saj, deri më tani ka arritur 2 milionë shikime në Youtube.

Related posts

Lajmërohet edhe një lëvizje tjetër e xhandarëve serbë në territorin e Kosovës

dardanianews

Viva Fresh i dërgon punëtorët me zor në shtëpi, nuk ua jep as paratë e premtuara nga Qeveria

dardanianews

Rama për Kurtin: Revolucionar që hap luftë imagjinare me Amerikën, plagët e Kosovës i përdor për politikë

dardanianews