3.7 C
New York
October 31, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Kaq”sexy” është bërë vajza e Mimoza Mustafës

Shkumbin dhe Mimoza Mustafa janë dyshja simpatike e shoubizit të cilët njihen tash e sa vite.

Ata jo vetëm që janë burrë e grua, por edhe bashkëpunëtorë në muzikë tash e sa dekada, shkruan ‘Kosovarja’. Çifti janë edhe prindër të dy fëmijëve Rozafës dhe Bojkenit, ani pse djali është ende më i vogël dhe larg syrit mediatik.

Ndërkohë që motra e tij ka filluar qysh herët të bjerë në sy të mediave rozë, kjo për shkak të bukurisë e linjave të bollshme trupore.

Së fundmi, Rozafa paraqitur e grimosur rëndë aq sa lind pyetja a po shkon nuse me gjithë këtë grim? Kosovarja.


Related posts

Gjykata Kushtetuese shfuqizon vendimin e qeverisë, thotë se është në kundërshtim me Kushtetutën

dardanianews

​Incident gjatë konferencës së presidentit Thaçi

dardanianews

Lajmi i Fundit: Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

dardanianews

Leave a Comment