8.2 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

E dashura e Feros ‘lë nam’ me videon në të brendshme

Arbenita merr gjithë vëmendjen!

E dashura e reperit Fero, modelja Arbenita Ismajli e ka marrë gjithë vëmendjen me disa postime të fundit në rrjete sociale.

Ajo është shfaqur veq në të brendshme me ngjyrë trupi dhe ka treguar format trupore duke vënë në fokus të veçantë të pasmet.

Arbenita Ismajli është modele por akoma më e njohur u bë pas lidhjes së saj me reperin Fero.

Ata tani po e shijojnë romancën ani pse njëherë pati zëra për krizë.

Kujtojmë se shumicën prej fotove provokuese ia realizon vetë reperi.

Related posts

Haki Abazi nuk përmbahet: E quan Isa Mustafën komunist parazit dhe e krahason me Rrahman Morinën

dardanianews

Djali i deputetit të vrarë të LDK-së ka një propozim për këtë parti

dardanianews

Prishtina futet në karantinë, njëzet raste të reja në kryeqytet me Covid-19

dardanianews