-1.9 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Shëndetësi

2 raste të tjera të dyshuara me koronavirus, tani në Ferizaj

Raportohet se edhe dy raste të tjera dyshohet se janë prekur me koronavirus. Bëhet fjalë për qytetin e Ferizajt.

Këto raste janë dërguar për në Klinikën Infektive në Prishtinë për testim.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme është kumtuar lajmi se në Kosovë janë konfirmuar dy raste me koronavirus.

Pacientët janë në QKUK ndërsa njoftimi është dhënë nga Ministri i Shëndetësisë Arben Vitia.

Related posts

Eskalon debati: Fitore Pacolli e quan Limajn kryehajn, deputetja e Nismes ia kthen duke i thënë sorrë

dardanianews

Dy ditë pasi e kritikoi qeverinë Kurti, Glauk Konjufca shkarkon nga puna motrën e gruas së Sylejman Selimit

dardanianews

A ranë në kurthin e Thaçit, Kurti dhe Mustafa?

dardanianews