12.6 C
New York
October 26, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Përfundon takimi Kurti-Thaçi, pas pak konferencë e jashtëzakonshme në Qeveri

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit Hashim Thaçi.Kurti ka thënë se pas gjysmë ore do të ketë konferencë të jashtëzakonshme për media në Qeveri.

Related posts

Koronavirusi rikthehet në Wuhan

dardanianews

Mediat izraelite: Virusi ikën vetë, ja kur ndodh!

dardanianews

kjo figurë publike ka dalë në krahë të Thaçit

dardanianews

Leave a Comment