22.8 C
New York
September 28, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Vendimi i Shtetit: Mbyllen lokalet, kafiteritë, kompanitë private…

Tutje, Qeveria ka vendosur që të mbyllen të gjitha kafiteritë dhe restorantet dhe aktivitetet kulturore e sportive.“Qeveria ka vendosur që të mbyllen kafet dhe restorante, të gjitha qendrat tregtare dhe të pezullohen të gjitha aktivitetet kulturore dhe sportive në të gjithë Kosovën”, shtoi Kurti.

Related posts

Nuk mund ta besoni, kaq i pasur është ministri Arben Vitia

dardanianews

Lajm fantastik nga Londra: Zbulohet vaksina kundër koronavirusit, testohet suksesshëm te minjtë

dardanianews

Naim Miftari: Ja raporti gjerman që e përshkruan Thaçin “koka e krimit në Kosovë”, kjo është arsyeja që Thaçi deshi t’i hakmerret Gjermanisë

dardanianews

Leave a Comment