6.4 C
New York
January 22, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Adrola një foto të nxehtë me maskë të koronavirusit

Modelja dhe bukuroshja shqiptare që jeton në SHBA, Adrola Dushi ka postuar një foto tepër interesante sonte

Adrola shihet e veshur me një maskë, është tepër sensuale derisa fotografinë ia ka realizuar fotografi, Renuar Locaj.

Adrola besohet se është kthyer në Shqipëri derisa më parë ajo është parë në Amerikë ku kishte bërë një mori fotosh tepër të nxehta, në mesin e tyre edhe me fotografin Fadil Berisha ku ajo kishte bërë një fotosesion.

Ndryshe, Adrola ditë më parë kishte postuar edhe një video në rrjetet sociale e cila jepte informacione për pandeminë koronavirus.

Related posts

Ish-Kryeadministratori Reucker shkruan libër për Kosovën, tregon për raportet me ish-Presidentin Sejdiu

dardanianews

Deputeti i VV-së Fitim Uka, reagon më fakte, lidhur me shpifjet e fundit për familjarët e tij!

dardanianews

Arrestimet nga Specialja, vjen reagimi nga Donika Gërvalla, publikon një foto të zyrtarëve të vrarë të LDK-së – jep një premtim të madh

dardanianews