-1.5 C
New York
January 23, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Enca e thotë hapur, kaq kushton një natë me të

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia po qëndron po ashtu e izoluar në shtëpi.

Duke qenë se ka më shumë kohë se normalisht, ajo ka vendosur të ju përgjigjet fansave në pyetjet e tyre.

Në mesin e shumë të tjerëve këngëtaren dikush e poetic se sa kushton një natë me të.

Ani pse pyetja mund ta ketë prekur, Enca është përgjigjur me shumë sportivitet.“100 miliardë euro”, ka shkruar këngëtarja.

Related posts

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

dardanianews

Thaçi dekretoi Hotin për kryeministër, ky është veprimi i kryeparlamentares Osmani

dardanianews

“Armiqtë” e përbetuar politikë, Rexhep Selimi dhe Xhavit Haliti si dy miq të vërtetë shijojnë rrezet e diellit në bregdet

dardanianews