16.2 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

LAJMI I FUNDIT: Edhe 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon numri në 13 të prekur Nga

Numri i të prekurve me koronavirus vazhdon të rritet në Kosovës duke arritur shifrën prej 13 personave, raporton Gazeta Online Veriu.info

Mbrëmë vonë bazuar në rezultatet e testimeve janë konfirmuar edhe 4 raste të reja, të gjitha nga fshati Stubëll, familjarë të pacientit të diagnostifikuar pozitiv me COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, para pak minutash përmes një statusi në facebook.

Related posts

Qeveria e re – A do të takohen sot Thaçi dhe Mustafa?

dardanianews

Avokati Halilaj tha se atentatin ndaj tij e bëri Sami Lushtaku, vjen kundërpërgjigja e këtij të fundit – ja çfarë paralajmëron

dardanianews

Skenari i përgatitur për shkarkimin e Veliut, kush do të i ndalojë këto “erëra” për rrëzimin e Qeverisë

dardanianews

Leave a Comment