17.8 C
New York
October 22, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Tayna e “bllokuar” në Miami nuk shqetësohet për koronavirusin, pozon në bikini

Tayna e “bllokuar” në Miami nuk shqetësohet për koronavirusin, pozon në bikini

Tayna së fundi ka udhëtuar drejt Amerikës për koncerte, por pas përhapjes së pandemic COVID-19, janë anuluar udhëtimet mes Evropës dhe Amerikës, duke bërë që reperja të mbetet atje.

Por, kjo gjë nuk duket se po e shqetëson artisten e njohur e cila po qëndron në Miami ku edhe po shijon temperaturat e larta atje, shkruan Indesonline.

Tayna ka ndarë me adhuruesit e saj në Instagram fotografi duke u shfaqur vetëm në bikini.

Reperja e cila njihet për superlinjat e saj dukej seksi dhe më në formë se kurrë më parë, teksa mori komente të shumta nga miqtë dhe fansat

“E bllokuar në Miami”, ka shkruar Tayna

Ndryshe, kënga e saj e fundit është ajo me Mozzik “Lakmitare”, ndërsa është në përgatitje të projekteve të reja./Indeksonline/

View this post on Instagram

Stuck in Miami💆🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Related posts

Netflix jashtë sistemit, mijëra përdorues nuk munden të kyçen në llogaritë e tyre

dardanianews

Arta Nitaj shprehet se të gjitha gratë do të jenë shtatzënë pas karantinës

dardanianews

Urime Dita e Çlirimit Kosovë

dardanianews

Leave a Comment