0.9 C
New York
March 3, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti thërret konferencë urgjente për media

Vetēm pak kohë pasi LDK paralajmëroi mocion vitëbesimi ndaj Qeverisë, kryeministri Kurti ka paralajmëruar konferencë për media.Sipas një njoftimi të lëshuar për media, Kurti do të mbajë konferencë për media nga ora 21 e 30, raporton Gazeta Blic.

Related posts

Shenja që tregojnë se arteriet tuaja janë të bllokuara dhe duhet të shkoni menjëherë tek mjeku

dardanianews

Gani Geci: Gjatë luftës hajnat e UÇK-së e arrestuan patriotin më të madh në Drenicë, pas lufte e gjuajtën me vra por… ja emrin

dardanianews

Facebook demanton Haki Abazin

dardanianews