0.9 C
New York
March 3, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Uncategorized

Albin, heqe taksën, kthe Agimin, mos na le pa Arben Vitinë në këtë kohë”

Analisti, Arben Ahmeti ka kërkuar nga kryeministri Albin Kurti ta kthej në punë Agim Veliun dhe ta heq tarifën ndaj mallrave serbe.Në një shkrim në Facebook, Ahmeti ka kërkuar nga Kurti, që mos t’i lë qytetatët pa ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia.

Albin
Heqe taksen edhe kthe Agimin.
Mos na le pa Arben Vitine ne kete kohe.
Mos i braktise qytetaret qe po perballen me nje pandemi.
Mos e shkarko veten.

Related posts

Kronavirus, ftohje apo grip? Ja si t’i dalloni simptomat që të kuptoni nëse jeni preku apo jo nga COVID-19

dardanianews

Thirrja e rrezikshme e Gani Kocit, kundër Kurtit, Osmanit dhe shumë personaliteteve tjera, a është ky kërcënimi më i fuqishëm i bërë haptas?

dardanianews

Zyrtari i LDK-së mbledh rreth 30 persona për Iftar, policia i ndërhyn në shtëpi

dardanianews