17.8 C
New York
October 22, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

E në kohën kur babai i saj është vetizoluar pasi kishte kontakt me një person që ka dal pozitiv me koronavirus, Lotina vazhdon të shfaqet provokuese.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Related posts

Burri i Vjosa Osmanit: Gruaja ime fitoi vota sa 32 deputetë së bashku në Kuvendin e Kosovës

dardanianews

Nisma ia bllokon gurthyesin Haxhi Shalës, e kishte djalin aksionar

dardanianews

Albin Kurti nuk e mohon koalicionin me PDK-në: Është herët të flasim tani

dardanianews

Leave a Comment