17.8 C
New York
October 22, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Shpend Ahmeti merr në telefon Albin Kurtin, ja për ç’fare biseduan?

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryeministrti i Kosovës, Albin Kurti, kanë zhvilluar një bisedë telefonike, ku kanë biseduar për bashkëpunimin institucional për masat e reja kundër pandemisë, koronavirus, shkruan GazetaBlic.Ahmeti përmes një shkrimi në “twitter”, ka thënë se koordinimi i institucioneve është kyç në këtë betejë të përbashkët.Shkrimi i plotë:

Related posts

Isa Mustafa e Ramush Haradinaj takohen urgjent në një hotel të Prishtinës

dardanianews

Vučić: Kosova fatkeqësisht do ta fitoj pavarësinë në tërë territorin e saj

dardanianews

Shqiptarja nga Sanxhaku i shkruan Abazoviqit: Ti ke shitur kombin dhe fenë për disa miliona euro

dardanianews

Leave a Comment