6.5 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Rita Ora shfaqet joshëse nga pishina

Rita Ora po e kalon kohën në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka vendosur që mos t’i lë fansat që ta harrojnë.

Ajo me ta i ka ndarë disa imazhe të cilat duket se i ka realizuar në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në imazhet e postuara ka treguar format trupore dhe ka treguar po ashtu se i pëlqen kur e gjithë hapsira është e saj për të notuar.

Në ndërkohë zbulon se këto imazhe ia ka realizuar motra e saj, Elena Ora.

Related posts

Albulena Haxhiu paralajmëron padi për shpifje ndaj ish-deputetit Milaim Zeka

dardanianews

VDES NGA KORONAVIRUSI BIZNESMENI I NJOHUR SHQIPTAR NË NEW YORK

dardanianews

PERISKOPI: KONJUFCA E HAXHIU KUNDËR KURTIT, A PO NDAHET SËRISH VV-JA?

dardanianews