20.7 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Oferta e komandantit të Koshares, deklarohen nga Vetëvendosje, tregojnë nëse e pranojnë ofertën publike të Anton Qunit

– Rexhep Selimi shef i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, ka deklaruar se ofertën e re të LDK-së po e shqyrtojnë.

“Ne jemi duke e shqyrtuar kërkesën e LDK-së, dhe tani as nuk mund ta pranojmë as ta mohojmë, përgjigjen e kësaj ofertën do ta bëjmë publike sapo të fillon seanca”, ka deklaruar Selimi.

Related posts

Telashe mes VV-së dhe LDK-së në Kuvend, evitohet një përplasje fizike! (VIDEO)

dardanianews

Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

dardanianews

Abdixhiku: 18 ekipe të pastrimit janë në terren, pastërtia e rrugëve është obligim edhe në kohë pandemie

dardanianews

Leave a Comment