7.5 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

Shumë emra të njohur të estradës po u kthejnë përgjigje ndjekësve të tyre në Instagram, gjatë këtyre ditëve në karantinë, shkruan lajmi.net.

Vesa Smolica ka zbuluar një detaj derisa dikush e ka pyetur nëse po endet e zhveshur brenda banesës së saj.

Përgjigja e Vesës ishte ‘po’, duke lënë të kuptohet se ajo po e ‘shijon’ në maksimum karantinimin andaj nuk e ka pasur problem edhe ta pranoj një gjë të tillë.

Këngëtarja ndër të tjera po punon për projekte të reja muzikore dhe po e shijon suksesin e atyre paraprake./Lajmi.net/

Related posts

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

dardanianews

‘Do thërras policinë’, Arjola Demiri: Komshia vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

dardanianews

Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

dardanianews