4.8 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz Uncategorized

Postim morbid i Fjolla Morinës: Pse o Zot e more Lezen e jo Isën

Fjolla Morina shpesh publikon fotografi pro Albin Kurtit dhe Lëvindjes Vetvendosje, simpatinë për të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, në të cilin dje pasi që u votua mocioni i mosbesimit, ajo e sulmoi liderin e LDK’së, Isa Mustafën.“Pse o Zot e more Lezën e nuk e more Isën?!”, ka shkruar Fjolla duke mos lënë të kuptohet mirë a është shaka apo e menduar me të vërtetë nga këngëtarja.

Related posts

Deputetit të LDK’së ia shpërthejnë gomat e veturës

dardanianews

Vajza e Gani Gecit ia le një “selam” LDK’së tek nënshkrimet për seancë

dardanianews

Pandemia e shtyn ekspozitën për heroin Sali Çeku nga 28 Nëntori për 17 Shkurt

dardanianews