17.8 C
New York
October 22, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, ata nga Suhareka kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të shërbyer kafe.

Aty kafja po shërbehet me anë të dronit,

Madje, Valon Gashi i ka realizuar edhe një video tërë kësaj, ku shihet kafja që po shpërndahet me dron.

Kujtojmë që izolimi në Kosovë erdhi si vendim pas shpërthimit të Koronavirusit në vendin tonë, ku deri më tani numri ka arritur në 91, me dy të shëruar dhe një të vdekur.

Ndodh edhe kjo në Suharekë😂 Kafja shërbehet me Dron🔥 Tag kan e ka marr malli☕️Video nga:Valon Gashi

Posted by Gazeta on Saturday, March 28, 2020

Related posts

Lajmi i fundit: Që nga dita e nesërme, pezullohen fluturimet nga Gjermania, Franca, Zvicra drejt Kosovës

dardanianews

230 TË SHËRUAR DHE 141 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Bekë Berisha: Qeverinë Kurti duhet me e shkarku për të dytën herë

dardanianews

Leave a Comment