1 C
New York
March 6, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Përkrahësve të Vetëvendosjes dhe grupit #meKryeministrin iu del rrena, askush nuk e braktisi LDK-së dhe nuk iu bashkua Vetëvendosjes

Shumë mbështetës të Vetëvendosjes sonte kanë rënë pre e një rrene të madhe.

Ata kanë shpërndarë një postim të një personi që quhet Shefqet Rexha, i cili kinse aludoj se dhjetra anëtarë të LDK-së iu larguan LDK-së dhe iu bashkuan Vetëvendosjes.

Por kjo ishte e pavërtetë. Librezat të cilat Shefqet Rexha i publikoj nuk janë fare të përdorura pasi që ashiqare vërehen se janë të reja, poashtu në ato libreza fakti tjetër është se ato nuk janë përdorur dhe se asnjëra nga to nuk posedojnë emër të ndonjë anëtari të tyre.

Related posts

Burri qëllon për vdekje gruan dhe veten! Arsyeja? Mendonte se kishin koronavirus

dardanianews

Shoqata humanitare kulturore Salih Çekaj në Zvicër nis projektin për heroin e Koshares

dardanianews

Reagon Çitaku: Jam e padëshiruar, e respektoj kërkesën për t’u larguar nga Washingtoni

dardanianews