14.3 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Kujdes nga ky mesazh, është i rremë

Nje mesazh është publikuar ne rrjetet sociale, i cili rrejshëm bën thirrje për te shkuar ne QKUK

Kjo si të dyshuar për koronavirusin e ri, shkruan gazeta inFokus.Mesazhi shkruan “Jeni i ftuar që të bëni analizat në QKUK. Sepse Grupi i gjakut tuaj është shumë i prekur nga ky virus. Ftoheni nesër në ora 09:00 të jeni në QKUK. Gjithë të mirat”.

E eksperti i Teknologjisë Informative, Mentor Hoxha, ka publikuar edhe një numër prej nga vjen ky mesazh, duke bërë thirrje që të merren masa.

Related posts

UEFA do ndërpresë kompeticionet europiane, rrezikon edhe Euro 2020

dardanianews

‘Milaim Zekën e mbajtëm në punë derisa e zbuluam se ishte bashkëpunëtor i Serbisë’

dardanianews

Fatkeqësisht ka rritje: 24 raste të reja me covid-19 dhe 14 të shëruar!

dardanianews

Leave a Comment