6.4 C
New York
January 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

U infektuan 11 persona nga ai, deklarata skandaloze e shoferit nga Kamenica: “S’ka virus e as orë policore për mua”

Është personi i parë i infektuar me Covid19 nga fashti Topanicë i Komunës së Kamenicës. Nga kontakti me të, Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se nga ai u infektuan 11 persona nga i njejti vendbanim.
I infektuari B.M. gjatë kësaj kohe kur ishte shpallur nga Qeveria kufizimi i lëvizjes ai ka publikuar një fotografi në të cilen ka shkruar se “S’ka virus e as orë policore për mua”.
Ndryshe, Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, e ka shpallur këtë fshat si zonë karantinë.

Related posts

Çka ndodhi me ish-punëtorin që i denoncoi Ramush e Daut Haradinajn për rrahje

dardanianews

Inteligjenca amerikane trondit të gjithë: Ja sa milion njerëz humbën jetën nga koronavirusi në Kinë

dardanianews

Komunikate e nëndegës se LDK-se ne Nidwalen

dardanianews