8.2 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Lajme

Pamje të dhimbshme: Vogëlushja qanë me lot për rrëzimin e Albin Kurtit

Rrëzimin e qeverisë Kurti, nuk e ka pritur mirë një vogëlushe.

Madje, ajo në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet teksa qanë me lot, derisa thotë se Kurtin e rrëzoi Mustafa.

Babi dhe krejt populli kosoves apet e bojn kryeminister loqka vogel 😊

Posted by Ferizajli on Sunday, April 5, 2020

Related posts

Albulena Haxhiu paralajmëron padi për shpifje ndaj ish-deputetit Milaim Zeka

dardanianews

Shokon Serbët: Shkencëtarja Stojanoviç Shpjegon Historikisht Pse Serbët I Urrejnë Shqiptarët

dardanianews

Ish-kandidatja për deputete e Nismës: Vajza punoni në markete me ndershmëri, sesa në ministri të kushtëzuara!

dardanianews