4.1 C
New York
February 27, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje.
Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn.
Këngëtarja prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk dihen shumë detaje për jetën e saj personale, pasi gjithmonë ka preferuar ta mbajë të fshehtë.
Çifti ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, megjithatë ne jemi në pritje.
Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të!

Te dy e ndjekin ne instagram njeri tjetrin, dhe kohët e fundit ajo është parë dhe në Londër.

Related posts

Tolaj: Nëse dy javët e ardhshme nuk rritet numri i të prekurve me COVID-19, Kosova ka arritur imunitet kolektiv

dardanianews

Figura e Ibrahim Rugovës te mbrohet me ligj

dardanianews

Tragjedi: Dyshohet se një burrë vrau gruan e tij 34-vjeçare në Kamenicë

dardanianews