7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Luana Vjollca thekson vijat trupore në foton me bikini

Luana Vjollca si edhe shumë artistë të tjerë ka hapur arkivin e fotografive gjatë qëndrimit të tyre në karantinë, dhe po ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.Së fundmi moderatorja/këngëtarja ka publikuar një imazh në bikini të kuqe ku thekson vijat e përkryera trupore.Përndryshe, kënga e saj e fundit titullohet ‘Pa panik’ dhe është pritur mirë nga publiku.

View this post on Instagram

answer to my last post

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Related posts

Mësohen kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve

dardanianews

Ish-truproja e Rugovës tregon se si para 28 vjetësh një serb tentoi ta mbyste Presidentin Histotrik!

dardanianews

Përkrahësve të Vetëvendosjes dhe grupit #meKryeministrin iu del rrena, askush nuk e braktisi LDK-së dhe nuk iu bashkua Vetëvendosjes

dardanianews