6 C
New York
October 31, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Zjarr në Dradogan, qytetarët të shqetësuar

Një zjarr i madh është ndezur sot në Dragodan.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihet se zjarri është ndezur afër zonës e cila është e banuar nga shumë familje.
Nuk dihet ende se kush e ka ndezur këtë zjarr dhe për çfarë dëmesh materiale bëhet fjalë. /Indeksonline/

Related posts

Lajmi i fundit: Vetëvendosje e merë vendimin: Po, do t’i lirojmë zyrat

dardanianews

Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

dardanianews

Lajm Shumë I Mirë! Ilaçi Ivermectin Shumë Efektiv Kundër Virusit Covid 19, Brenda 48 Orësh E Shëron 99.8% Pacientin

dardanianews

Leave a Comment