8 C
New York
October 25, 2020
DardaniaNews
Featured Stili

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

Tayna ka gati tre javë e vetizoluar dhe qendrimi në shtëpi asaj i ka ndikuar në peshë, transmeton Gazeta Metro.

Edhe pse e izoluar ajo vazhdimisht ka mbajtur fansat me fotografi të saj.

Ndërsa së fundmi ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me 7 kilograme plus.

“Më mirë me +7Kg? apo -7Kg?”, është mbishkrimi që Tayna ia ka lënë fotos, përmes së cilës në një mënyrë tregoi se ka shtuar peshë./gazetametro.net

Related posts

“U zhgënjeva – të etur për pushtet – kështu nuk çkapet shteti” – Reagimet për kapjen e bordeve nga VV

dardanianews

Ledri zyrtarizon lidhjen, poston foton me të dashurën

dardanianews

E rëndë: Shoku i klasës i kërkon Besnik Mustafës, ta mbys babain për hirë të popullit

dardanianews

Leave a Comment