8.3 C
New York
February 25, 2021
DardaniaNews
Featured Stili

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

Tayna ka gati tre javë e vetizoluar dhe qendrimi në shtëpi asaj i ka ndikuar në peshë, transmeton Gazeta Metro.

Edhe pse e izoluar ajo vazhdimisht ka mbajtur fansat me fotografi të saj.

Ndërsa së fundmi ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me 7 kilograme plus.

“Më mirë me +7Kg? apo -7Kg?”, është mbishkrimi që Tayna ia ka lënë fotos, përmes së cilës në një mënyrë tregoi se ka shtuar peshë./gazetametro.net

Related posts

Shkoi në polici për të raportuar dhunën në familje, aktivistja Aliu refuzohet për shkak të veshjes

dardanianews

A do të shkojnë sivjet kosovarët në pushime dhe a po i vie fundi pandemisë? Flet Lul Raka!

dardanianews

Kjo është renditja e partive politike në fletëvotimin për zgjedhjet e 14 shkurtit

dardanianews