10.3 C
New York
October 25, 2020
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

14 raste të reja me koronavirus në Prizren

Drejtues të institucioneve shëndetësore në Prizren, bëjnë të ditur se nga 26 personat që janë testuar sot 14 prej tyre kanë rezultuar pozitiv.

Sipas tyre, personat që rezultuan sonte pozitiv janë familjarë të 4 të infektuarve të fundit./TvPz

Related posts

A po shkojmë drejt rihapjes? Kurti dhe Hajdari paralajmërojnë konferencënë ora 17:00

dardanianews

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

dardanianews

Kryeministri izraelit të martën u drejtohet me video-mesazh popullit të Kosovës – A do ta shpallë njohjen nga Izraeli?

dardanianews

Leave a Comment