16.4 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Eskalon” Milaim Zeka: “Po të tregoj që Qeveria e re do të bëhet, leji ti këta analistët e nevojtorëve”

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka theksuar se do të bëhet qeveria e re.

”Një sen po të tregoj se qeveria e re do tê bëhet. Leji ti analistët e nevojtorëve”, tha ai.

Zeka ndër të tjera tha se është çështje ditësh koha kur do të kemi një qeveri të re.

Edhe një sen mos e harro, Albin Kurti më nuk mund të bëhet kryeministër”, tha Zeka.

”Sonte po ta them se bëhet qeveria. Ka të drejtë presidenti, dhe do të bëhet qeveria”, tha ai.

Zeka tha se edhe LDK është parti e korruptuar.

Madje, Zeka ka theksuar se LDK nuk mund të flet për hajna, ngase sipas tij kjo parti është e korruptuar.

Related posts

“Qen bir qeni, plum lulen e ballit ka met ra” – kërkohet pushkatimi i Shkëlzen Gashit

dardanianews

Me Vjosën apo me Isën, Lumir Abdixhiku tregon rreshtimin e tij

dardanianews

Serbia shpall konkurs për pranimin e mjekëve në Kosovë

dardanianews

Leave a Comment