21.7 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

Tayna izolimin e ka shfrytëzuar për të punuar në një projekt të ri të cilin pritet ta lansoj brenda disa ditëve, shkruan lajmi.net.

Reprja këtë paralajmërim e bëri me anë të një videos të ndarë në rrjetin social ‘Tik Tok’ ku zbulon edhe fragmente të këngës.

Kënga do mbaj titullin ‘Ajo’ dhe duket mjaft ritmike, ndërsa na mbetet të shihet nëse ka përgatitur edhe ndonjë klip apo është vetëm në versionin ‘Audio’. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Tik tok: @/doruntina. #comingsoon #ajo

A post shared by Tayna (@tayna) on

Related posts

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews

Rita Ora shfaqet super provokuese në videon e fundit, pendohet dhe e fshin shpejt

dardanianews

Analisti politik komenton sondazhin i cili e nxjerr LVV-në të parën me 51%

dardanianews

Leave a Comment