3.7 C
New York
October 31, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Ja deri në sa ora do të mund të punojnë furrat, barnatoret dhe marketet

a deri në sa ora do të mund të punojnë furrat, barnatoret dhe marketet
Sipas vendimit të ri të Qeverisë së Kosovës, marketet, barnatoret dhe furrat do të mund të punojnë deri në orën 22:30.

Deri në orën 22:30 po ashtu edhe është i lejuar qarkullimi i njerëzve, i cili do të bëhet në orare të ndara, të bazuara nga numri i parafundit personal i letërnjoftimit.

Related posts

Kjo është ministria kampione e pagesave të jashtëligjshme dhe parregullsive në prokurim

dardanianews

“Drenicaku” godet Kurtin: Dulla kryen punë, nuk bon rima

dardanianews

Vajzat e Vjosa Osmanit mbushën 6 vjet, kështu i uron ajo

dardanianews

Leave a Comment