6.4 C
New York
January 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Përplasen Selmanaj e Vjosa Osmani: Regjia ndalja fjalën, nuk ka t’drejtë të dezinforomojë!

Po vazhdon debati parlamentar në Kuvendin e Kosovës, për inicimin e PDK-së, për pakon emergjente.Kësaj radhe kanë vazhdu përplasjet mes anëtarëve të LDK-së, Vjosa Osmanit dhe deputetit të LDK-së, Driton Selmanaj.Ai sipas Osmanit ka devijuar debatin si kryetar i legjislacionit, andaj Osmani ka kërkuar që Selmanajt ti ndalet fjala.

Nuk ki asnjë të drejtë me dezinformu nëse don me fol për çështjen e mocionit fol për asgjë tjetër smunesh me fol, përveç lidhur me mocionin, regjia ndalja fjalën”.

Related posts

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron vërshime

dardanianews

Vjosa Osmani presidente e Kosovës, ja kush e jep një propozim të tillë

dardanianews

Vjen akuza e rëndë ndaj Rexhep Selimit, përmenden edhe këto vrasje..

dardanianews