-1.5 C
New York
January 23, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Bordi që e emëroi Qeveria Kurti e shkarkon edhe kryeshefin e Trepçës

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Trepçës e ka shkarkuar kryeshefin ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje, Basri Ibrahimi.

Po vazhdojnë shkarkimet nga bordet e përkohshme të ndërmarrjeve publike, të emëruara nga kryeministri në detyrë Abin Kurti.

Shkarkimin e ka konfirmuar për Gazetën Express vetë Ibrahimi, i cili është informuar sot nga bordi i për një vendim të tillë.

Related posts

Fotografia prekëse e luftës në Kosovë ka pushtuar botën: 30 orë ecje me vëllanë e vogël në krahë

dardanianews

Znj. Vjosa Osmani është simbol i Demokracisë, Rugovizmit, Atdhedashurisë si dhe levë e krenarisë shqiptare

dardanianews

Lajmi i fundit: Bie numri i të infektuarve, 142 raste të reja

dardanianews