0.2 C
New York
January 26, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Policja më e bukur shqiptare: Meshkujt më lusin t’i futi..

Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Disilva, brunia simpatike me forma trupore të lakmuara tërheq vëmëndjen e të gjithë meshkujve kur kalon në rrugë. Përveç profesionit dhe punës së përditshme, Disivla duket shumë e dhënë edhe pas jetës së natës dhe rrobave luksoze, transmeton Gazeta Express. E ftuar në emisionin Top Show Magazine në muajin mars, policja shqiptare kishte dhënë disa detaje interesante rreth saj dhe punës që bën ajo!

Related posts

PDK e Vetëvendosje bëhen bashkë, nuk e votojnë ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare!

dardanianews

Mot i ngrohtë gjatë tërë javës në Kosovë

dardanianews

Rama sulmon ashpër Haradinajn, befason me deklaratën për Albin Kurtin

dardanianews