5.2 C
New York
January 15, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Bekim Jashari Dhe Albin Kurti Arrijnë Marrveshje Për?

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti bashkë me ministren në detyrë të Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi kanë vizituar Komunën e Skenderajt.

Në këtë takim, kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, i informoi rreth gjendjes aktuale në Skenderaj dhe për masat që komuna që ai drejton ka marrë në parandalimin e pa ndemisë.

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti bashkë me ministren në detyrë të Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi kanë vizituar Komunën e Skenderajt.

Related posts

Lajm i keq pë nxënësit/ Ja deri kur nuk do të hapen shkollat

dardanianews

Gazetarja shqiptare e bën përsëri – zhvishet “LIVE” para Kryeministrisë

dardanianews

Ky është infermieri i cili u ther me thikë sot në QKUK

dardanianews