2.8 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Thirrja e fundit për Albin Kurtin: Ju mos i lëshoni zyret, ne dalim në protestë me kamiona e bagera

Analisti politik, Krenar Shala, ka paralajmëruar protesta të mëdha në vend.

Shala përmes rrjetit social Facebook ka deklarua se zyrtarët e VV-së nuk duhet t’i lëshojnë zyret e tyre sepse këta opozitarët, duan t’i grabisin ato me dhunë.

Ndryshe, Shala gjithashtu gjatë ditës ka thënë se presidenti Thaçi, po synon që përsëri të bëhet president, dhe që ta evitojë ndjekjen e tij nga Gjykatës Speciale në Hagë, por edhe prej Gjykatës së Popullit.

“Nuk ka nevojë me i lshu zyret pa marr parasysh që kta dhunshëm po dojnë me e grabitë pushtetin për interesa meskine. Se kta po menojnë që kanë punë me Skender Hysena”, ka shkruar Shala.
https://m.facebook.com/krenar.shala/posts/10158394146028169

Related posts

“Me Albin Kurtin, dhe luftë partive të tjera”, arrestohet personi që komentojë në Facebook ku paralajmëronte përgjakje

dardanianews

Reagojnë kryetarët e komunave: Askush s’është konsultuar me ne për masat e reja

dardanianews

Një faqe e LDK-së publikon videon e Rifat Jasharit që ‘trondit’ Rexhep Selimin dhe Azem Sylën

dardanianews