7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Anton Quni tregon a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani, dhe a do të jetë në parti të saj

Anton Quni zbuloi ekskluzivisht në emisionin Kojshia Show se a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani.

Ministei i Mbrojtjes Z. Quni në minutën e 20:59 tregoi se a do të bëj parti të re Vjosa Osmani dhe a do të jetë pjesë e saj.

Related posts

Zogiani: AAK-ja si duket është në qeveri për tendera, e jo për politikë

dardanianews

Skandaloze/ Tregtari i madh Ramiz Kelmendi nxit panik, blini ushqime për 90 ditë…

dardanianews

Infektologu Tolaj thotë se Covid-19 mund të mposhtet tërësisht vetëm në dy mënyra

dardanianews

Leave a Comment