-3.6 C
New York
January 24, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi shtrihet në QKUK pas problemeve shëndetesore

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ka kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK pas disa komplikimeve shëndetësore që ai i ka pasur. Thaçi është shtrirë në klinikën e Urologjisë për t’i kryer trajtimet mjekësore.

Gazeta Express merr vesh se Presidenti Hashim Thaçi pas disa problemeve shëndetësore ka përfunduar në QKUK ku është duke marrë trajtim mjekësor.

Mësohet se Thaçi u është nënshtruar analizave mjekësore nga stafi i urologjisë, aty ku është duke qëndruar për momentin.

Express shpejt do të ju sjell detaje të reja rreth gjendjes së presidentit dhe trajtimit që po i bëhet atij në QKUK.

Related posts

Kurti nga Shkolla “Qamil Batalli”: Nga java e ardhshme mësimi nis 8 orë në ditë

dardanianews

Ky ilaç shekullor gjerman pastron arteriet dhe rrit sistemin imunitar brenda një kohë të shkurtër

dardanianews

EKSKLUZIVE: Këta janë ministrat nga NISMA në Qeverinë Hoti

dardanianews