22 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

kjo figurë publike ka dalë në krahë të Thaçit

Alban Krasniqi, burri i ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka reaguar pas deklaratës së Drejtorit të KDI-së, Ismet Kryeziu, që sipas Krasniqit, doli në krahë të presidentit Thaçi.

Krasniqi konsideron se kjo është interesante, pasi sipas tij, para dy javësh foli edhe Kadri Kryeziu familjari i Ismetit, ish-përfaqësuesi i AAK-PDK-së në kushtetuese.

Ja shkrimi i tij:

Pas Isës dhe PANit tani edhe Ismeti me logo të KDI-së i paska dalë krahë Thaçit.

Interesant, që para dy javësh foli edhe Kadri Kryeziu familjari i tij, ish përfaqësuesi i AAKPDKsë në kushtetuese.

Dhe nga përmbajtja po duket sikur letra e Ismetit me logo të KDIsë është inspiruar nga intervista e Kadrisë e mbase edhe nga ndejat e përbashkëta të tyre duke pirë çaj rusi në lagjen Arbana të Prizrenit në njërin nga sallonet e shtëpive të tyre luksoze.

Related posts

Ish-Këshilltari i Kurtit bëri përgjegjës ushtarët e UÇK’së edhe për vrasjet e zyrtarëve të LDK’së

dardanianews

Milaim Zeka thotë se 26-vjeçari i vdekur dje, u dërgua për hakmarrje politike në karantinë, përmendet emri i Lutfi Hazirit!

dardanianews

Rita Ora dhe nëna e saj pushtojnë titujt e mediave britanike: Nëna e një ylli që rikthehet në vijën e parë të frontit si mjeke

dardanianews

Leave a Comment