-5.1 C
New York
January 24, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Ronela Hajati kërcënon burrat të cilët po shfrenohen në komente: Do ju lë gruaja me sekonda

Këngëtarja ka kërkuar nga ndjekësit t’i ndalojnë komentet me e tepruara.

Ronela Hajati ka qenë njëra nga artistet më aktive në Instagram gjatë kësaj periudhe pandemie, ajo publikonte imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja së fundmi në një imazh të publikuar ka kërkuar nga ndjekësit e saj të jenë të matur në komente, se për ndryshe do përgjigjet në atë mënyrë sa do ia përfundojë marrëdhënien me gruan.

“Jam shume e mire e di …. dhe ju lutem komentet me hormone kursejini se do i heq ose do bej ndonje replike qe do ju lere gruaja me sekonda”, shkruan Ronela.

Related posts

Nuk mund të shpërblehet dhe të blihet njohja e Serbisë me tokë shqiptare!

dardanianews

TOMË GASHI: MILAIM ZEKA ËSHTË KUJDESTAR QË PËRDORET NGA TË GJITHË PËR QËLLIME POLITIKE

dardanianews

Përgjigja e Vjosa Osmanit kur u pyet se a do të jetë ajo propozimi i VV-së për kryeministre

dardanianews