8.3 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

KRYETARI I PRISHTINËS, LIDERËVE PARTIAKË: WTF? KU I KENI MASKAT, DORËZAT DHE DISTANCËN?

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është irrituar pasi ka parë mbledhjen e thirrur nga presidenti Hashim Thaçi e ku morën pjesë të gjithë liderët e partive.

“ËTF? Ku i keni maskat, dorëzat e distancën? Çfarë shembulli! E mandej gjendje të jashtëzakonshme. Big FAIL”, ka shkruar Ahmeti në profilin e tij në Facebook, shkruan Insajderi.

Ahmeti ka kërkuar falje edhe për gjuhën e përdorur.

https://m.facebook.com/shpend.ahmeti/posts/10159721853147166

Ndryshe në këtë takim – të gjitha partitë janë shprehur pro qeverisë së re, dhe jo shkuarjes në zgjedhje të jashtëzakonshme, përpos Vetëvendosjes, e cila insiston në mbajtjen e zgjedhjeve./Insajderi.com

Related posts

Presidenti i Austrisë shkel rregullat e daljes dhe kapet nga policia në restorantin e shqiptarit në Vjenë

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Gjykata Kushtetuese pezullon votimin për qeverinë Hoti

dardanianews

Horror! Nëna vret vajzën, kapet lakuriq në rrugë me kokën e prerë të fëmijës në qese (FOTO)

dardanianews