6.2 C
New York
January 17, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Ramush Haradinaj do të kërkojë nga partia e tij që njëra ministri t’i takojë PSD-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës pritet të ketë tri ministri në Qeverinë e re

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kryetari i partisë, Ramush Haradinaj do të kërkojë nga kryesia e partisë që njëra ministri t’i takojë PSD-së.

Në mbledhjen që do të mbahet nesër, Haradinaj do të paraqes këtë kërkesë e cila pritet të shqyrtohet nga organet më të larta partiake. Haradinaj pritet të propozojë këtë vendim fal respektit që ka për PSD-në nga koalicioni që kishte me ta në zgjedhjet e fundit./Indeksonline/

Related posts

Pamje ekskluzive kur hetuesit futen në zyrat e Veteranëve

dardanianews

VUK JEREMIQ DËBOHET NGA PROTESTA ME SHPULLA QAFËS – “E TRADHTOVE KOSOVËN”

dardanianews

“Sputnik”: Gjermania po shkel ligjin, po armatos Kosovën me raketa anti-tank, G-36 dhe Leopard 2

dardanianews