22 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

REPERI I NJOHUR PËR IBRAHIM RUGOVËN: A KA TJERË SHQIPTAR SI KY?

Presidenti legjendar Ibrahim Rugova vazhdon të kujtohet me dashuri nga populli për punën dhe sakrificën që ka bërë.

Ai së fundi është rikujtuar nga reperi i njohur kosovar, 2po2 i cili ka publikuar një video ku dëgjohet duke folur ish-presidenti Rugova.

“A ka tjer shqiptar si ky?”, ka shkruar 2po2 në postimin e publikuar në Instastory.

Related posts

SKANDALOZE/Këshilltari i Kurtit akuzon UÇK-në, thotë se kanë vrarë 1000 civilë serbë

dardanianews

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

dardanianews

Osmani: Familja ime politike asnjëherë as nuk ka qenë as nuk do të jetë Hashim Thaçi

dardanianews

Leave a Comment