3.6 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

A DO TË KETË PROTESTË NGA VV MË 4 MAJ – FLET ALBIN KURTI

Militantë e përkrahës të shumtë të Lëvizjes Vetëvendosje po paralajmërojnë protesta pas datës katër maj, kur edhe përfundon kufizimi i lëvizjes.

Kryeministri i shkarkuar, Albin Kurti, para medieve deklaroi se nuk dëshiron t’i ndalojë qytetarët të mbajnë protesta.

“Unë nuk jam këtu t’i ndalojë protestat e qytetarëve”, deklaroi Kurti.
Ai shtoi se nuk është përcjellës i rrjeteve sociale dhe nuk di se çfarë bëhet aty./Insajderi.com/

Related posts

Osmani përkujton Fehmi Aganin: I shërbeu vendit me gjithë qenien e tij prej dietari e ideologu nacional

dardanianews

LAJMI MË I MIRË DERI TASH: 87 të shëruar dhe vetëm 1 pozitiv

dardanianews

Kryetari i Ulqinit: I presim kosovarët, ata vijnë në shtëpinë e tyre

dardanianews