17.5 C
New York
September 25, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku po vazhdon ta mbajë veten në fokus pavarësisht vetizolimit.

Këngëtarja sapo ka lansuar një këngë që më shumë është një diss për gazetarët në Kosovë se sa një kengë për klikime, ka vazhduar që të postojë foto seksi në profilin e saj në Instagram.

E tillë është dhe foto e saj e fundit.

“Rri n’shpi dhe dëgjo F… u’r Location”, shkruan Morena derisa paraqitet me bikine që theksojnë format e saj.Morena është në vetizolim në Stamboll pasi që pandemia Covid-19 e ka zënë atë në metropolin turk.

View this post on Instagram

STAY HOME & LISTEN F**K YOUR LOCATION ☀️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Related posts

Media ruse: Autoritetet serbe duan ta legalizojnë pavarësinë e Kosovës më shumë se vetë shqiptarët

dardanianews

Bekim Jashari flet për propozimin për Muratin, ka një porosi për Vetëvendosje

dardanianews

Ky është personi që jeton në vendin më të sigurt në botë nga koronavirusi (FOTO)

dardanianews

Leave a Comment