3.2 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Gruaja e Agim Ramadanit i reagon Shkelzen Gashit: Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënde

Deklaratat e fundit të këshilltarit të kryeministrin në detyrë Albin Kurti, Shkelzen Gashi ndaj UÇK-së dhe shqiptarëve nuk kanë mbetur pa u kritikuar nga gruaja e komandantit Agim Ramadani.Ajo ka shpërndarë një fotografi me emblemën e UÇK-së , ku janë edhe fjalët e personaliteteve të shquara botërore që kanë vlerësuar lartë këtë forcë.

Related posts

MASHT-i fillon organizimin e mësimit online për nxënësit

dardanianews

Vdes Kim Jong Un!

dardanianews

Maqedonia e Veriut paralizohet nga virusi

dardanianews